Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі 5 березня на ранок: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 5 березня на ранок: звернення Олександра Саюка

Яка ситуація у Нікополі 5 березня станом на ранок, розповів у своєму традиційному зверненні міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.

За його словами, за ніч у місті не виникало надзвичайних ситуацій. Вся інфраструктура та служби Нікополя працюють у штатному режимі.

Ми обов’язково будемо інформувати вас про усі зміни та актуальні новини міста. Зараз вкрай важливо користуватися тільки перевіреними та офіційними джерелами інформації. У Нікополі це канали «Нікополь. Оперативна інформація» у вайбері та телеграм.

Телеграм – https://t.me/NikopolOperativniy

Вайбер – https://invite.viber.com/?g2=AQARgVQaSfO2xU7LHylTgyxcWThABy%2FISY7cffmKmbe50b%2FVeZCVBUwstLfqgCTf

Ситуація у Нікополі 5 березня на ранок: звернення Олександра Саюка

До Нікополя прибули 200 біженців: ранкове звернення Олександра Саюка (відео)

Ситуація в Енергодарі 4 березня зранку: майданчик ЗАЕС захоплений окупантами

Як отримати препарати йоду у Нікополі: адреси пунктів видачі

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1