Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі на вечір 7 березня: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі на вечір 7 березня: звернення Олександра Саюка

Яка ситуація у Нікополі на вечір 7 березня, розповів міський голова Нікополя Олександр Саюк у своєму традиційному зверненні, передає Nikopolnews.

За совами Олександра Саюка, цього дня у місті надзвичайних ситуацій не траплялось, вся інфраструктура та служби працюють у штатному режимі. Біля міста (в рамках доріг) техніки та ворожої сили немає. Нікополь живе та працює.

Вкотре закликаю, якщо ви почули про спрацювання сирени, не випробовуйте долю і відразу прямуйте до укриття! Бажаю нам усім гарного вечора та спокійної ночі! – звернувся до нікопольців Олександр Саюк.

Ситуація у Нікополі 7 березня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 6 березня на ранок: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1