Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі ввечері 8 березня: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі ввечері 8 березня: звернення Олександра Саюка

Яка ситуація у Нікополі ввечері 8 березня, на 13-й день повномасштабної російської агресії проти України, розповів міський голова Олександр Саюк у своєму традиційному зверненні, передає Nikopolnews.

Цього дня у місті надзвичайних ситуацій не траплялось, вся інфраструктура та служби працюють у штатному режимі. Біля Нікополя (в рамках доріг) техніки та ворожої сили немає. Місто живе та працює.

Дуже добре, що ми показали справжню єдність і допомагаємо нашій територіальній обороні, військовим. Вдячний також нашим волонтерам. У кожного з нас зараз свій фронт, – сказав Олександр Саюк.

Він вкотре попередив, що триває й інформаційна війна, ще раз нагадав про ОФІЦІЙНІ та ПЕРЕВІРЕНІ канали інформації у вайбері та телеграмі.

Підпишіться самі та допоможіть підписатись на них своїм батькам, друзям та близьким, – закликав міський голова.

Телеграм

Вайбер

Телефони кол-центру, де можна поставити питання щодо укриттів, спрацювання сирен, отримання лікарської допомоги, інформації по евакопотягам тощо:

  • 0800 504 105
  • 056 669 60 61
  • 056 669 60 64

Ситуація у Нікополі на вечір 7 березня: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 8 березня на ранок: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1