Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі на вечір 9 березня: звернення Олександра Саюка

1 16

Яка ситуація у Нікополі на вечір 9 березня, розповів у своєму традиційному зверненні міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.

У другій половині дня у Нікополі почала поширюватися тривожна інформація про те, що війська окупантів вже десь поруч. Олександр Саюк прокоментував цю інформацію.

На цей час надзвичайних ситуацій у місті не траплялось. До мене надходить багато дзвінків, щодо ніби присутності ворога поблизу міста. Відразу відповідаю – ця інформація не відповідає дійсності. Так, дійсно, є рух військ у Херсонській області у напрямку Дудчан. Але вони там вже один раз були. Подивимось, що з ними буде на цей раз, – сказав міський голова.

Він підтвердив інформацію, яка розповсюджується між містянами, про те, що міст біля Грушівки (колишнє Ленінське) було підірвано.

Це так треба, – сказав мер.

Він попросив не хвилюватися і запевнив, що у випадку реальної загрози одразу повідомить мешканцям міста про неї. Олександр Саюк закликав довіряти лише перевіреній інформації і побажав усім гарного вечора.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1