Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі отримали гуманітарну допомогу з Польщі: Євген Євтушенко про те, як минув день

У Нікополі отримали гуманітарну допомогу з Польщі: Євген Євтушенко про те, як минув день

Голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко розповів, як минув день 12 березня в регіоні. Зокрема, він повідомив, що у Нікополі отримали гуманітарну допомогу з Польщі, передає Nikopolnews.

Сьогодні отримали першу гуманітарну допомогу з Польщі. Маємо багато корисного для ТрО та людей, які потрапили в складні життєві обставини. Від завтра почнемо розподіляти. Щиро дякую польським та нікопольським волонтерам за підтримку в нелегкий час! – сказав Євген Євтушенко.

275290551 1100270197490784 72319613066785053 n

Він також повідомив, що день на Нікопольщині минув спокійно. Всі, хто повинен, працюють, дороги проїзні, критична інфраструктура функціонує.

За словами Євгена Євтушенка, з напрямку Милового нашому району станом на зараз нічого не загрожує. ЗСУ працює. Підстав для паніки немає. Ворожа техніка та окупанти на території району відсутні.

Ворожа колона, що рухалась у бік Нікополя, догоряє – Євген Євтушенко

Евакуюватися з Нікополя чи ні – порада від голови військової адміністрації Євгена Євтушенка

Стала відома причина тривоги у Нікополі 12 березня зранку

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1