Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі 13 березня ввечері: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 13 березня ввечері: звернення Олександра Саюка

Якою є ситуація у Нікополі 13 березня ввечері, розповів у своєму традиційному зверненні міський голова Олександр Сабюк, передає Nikopolnews.

Цього дня у місті надзвичайних ситуацій не траплялось, вся інфраструктура та служби працюють у штатному режимі. Біля Нікополя (в рамках доріг) ворожих сил немає. Тому зараз місту нічого не загрожує. Але якщо будуть зміни я обовʼязково про це повідомлю, – запевнив Олександр Саюк.

Він попросив не забувати, що війна ведеться й на інформаційному фронті.

Сьогодні багато питань отримали щодо нового каналу в телеграмі (з сепаратиським підтекстом) де поруч з назвою Нікополь розміщено прапор росії. Закликаю не підписуватись на цю спільноту і скаржитись на неї адміністраторам телеграму. Інструкцію як це зробити ми розмістили сьогодні в каналі “Нікополь. Оперативна інформація”, – нагадав Олександр Саюк.

До сумних новин. Сьогодні ми поховали нашого героя. Колись ми навчалися з ним в одній школі. Це прикро, коли за свободу нашої землі ми платимо життями кращих. Ми будемо памʼятати Сергія та всіх інших героїв, що загинули у боротьбі за незалежність нашої держави, – сказав міський голова.

Ситуація у Нікополі 13 березня ввечері: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 13 березня: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 12 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1