Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі 17 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 17 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Якою є ситуація у Нікополі 17 березня станом на вечір, розповів у своєму традиційному зверненні міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.

17 березня, день закінчується, і добре, що він був спокійним для нашого міста. В рамках доріг біля Нікополя ворожих сил та техніки немає, – сказав Олександр Саюк.

Він констатував, що наразі існує дефіцит в аптеках міста деяких лікарських препаратів.

Проте ми активно працюємо над тим, аби усі необхідні ліки стали знову доступними для жителів найближчим часом, – запевнив міський голова.

Не забувайте слідкувати за новинами в наших офіційних каналах у вайбері та телеграмі «Нікополь. Оперативна інформація», – закликав очільник міста.

  • Telegram – https://t.me/NikopolOperativniy
  • Viber – https://bit.ly/3u4cQRO

Ситуація у регіоні дозволяє припустити, що вечір та ніч будуть спокійними. Однак не забуваймо, що під час сирени обов’язково необхідно перейти до укриття, – сказав Олександр Саюк.

Ситуація у Нікополі 17 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка: відео

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1