Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Усі підступи до Кривого Рогу заміновано

53216

Усі підступи до Кривого Рогу заміновано. Про це повідомила представниця тероборони міста Алла Нікіцка, передає Nikopolnews, посилаючись на Depo.Дніпро.

Нагадаємо, в напрямку Кривого Рогу російські окупанти здійснили кілька невдалих спроб наступу.

Як повідомила у звернені представниця тероборони міста Алла Нікіцка, з метою недопущення окупаційних військ на територію Дніпропетровщини, у Криворізькому районі та поблизу Кривого Рогу ЗСУ проведено масштабне мінування прилеглих територій.

Вона звернулася до мешканців міста і територіальних громад і заявило, що забороняється пересування транспорту по полям, посадкам, балкам і польовим дорогам за винятком основних доріг загального користування.

“Забороняється виїзд сільгосптехніки на поля та ремонтної техніки підприємств без попереднього погодження із головами ОТГ, яким дозвіл видаватиме командування військових”, – зазначила Алла Нікіцка.

Забороняється також перегін худоби і вигул тварин за межами населених пунктів без попереднього узгодження, а також збирання дров.

Дві російські ракети вдарили по аеропорту біля Кривого Рогу

Мешканців Кривого Рогу знову переселяють із потенційно небезпечних районів

З напрямку Милового вже ніхто не йде – голова Нікопольської РВА

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1