Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

“Ховатися не вийде”: чоловіків Нікополя знову кличуть до військомату

«Ховатися не вийде: чоловіків Нікополя знову кличуть до військомату

Чоловіків Нікополя знову кличуть до військомату. Відповідне повідомлення оприлюднила Нікопольська міська рада передає Nikopolnews.

Увага! Шановні чоловіки Нікополя віком від 20 до 60 років! У такий складний для країни час варто показати, що ми не боїмось стати на захист нашої батьківщини. Потрібно зрозуміти, що ховатись під час війни не вийде. Давайте не словами у соцмережах, а на ділі продемонструємо, що ми справжні чоловіки, – йдеться у повідомленні.

Усіх чоловіків вказаного віку просять терміново звернутись до Нікопольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військомату) за адресою вул. Івана Сірка, 39.

При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, військовий обліковий документ (військовий квиток). Телефон чергового для довідок: 095 39 46 585.

Звернення до чоловіків Нікополя віком від 20 до 60 років

Терміново! У Нікополі усім чоловікам 20-60 років слід з’явитися до військомату

В Енергодарі окупанти викрали заступника міського голови: містян кличуть на мітинг

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1