Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Дніпрян зобов’язали зняти усі супутникові антени: аби не повторився Маріуполь

Дніпрян зобов’язали зняти усі супутникові антени: аби не повторився Маріуполь

Дніпрян зобов’язали зняти усі супутникові антени з дахів будинків: багатоповерхівок і по можливості у приватному секторі. Відповідне оголошення розмістив у Фейсбуці заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, повідомляє Nikopolnews.

За словами Лисенка, тантенинеобхідно зняти для захисту від обстрілів окупантів.

“Я сьогодні довго спілкувався з моїми колегами із різних міст. Вони ділилися своїми якимись помилками та прорахунками. Навчитися треба на чужих помилках. Нам у Дніпрі не потрібні помилки Харкова та Маріуполя”, – наголосив він.

Виконати розпорядження містяни мають до 28 березня. В іншому разі антени приберуть комунальники.

Лисенко наголосив, що демонтаж є надзвичайно важливим для самих власників та їхніх сусідів. Повернути супутникові антени можна буде після закінчення війни.

Я не хочу заглиблюватися в питання роботи ворожої авіації і артилерії. Просто всім необхідно це зробити. Самостійно не прибрані антени будуть демонтовані комунальними підприємствами міста та повернуті власникам після закінчення воєнних дій на території України. Думайте не тільки про себе, але і про ваших сусідів і близьких Вам людей. Демонтаж супутникових антен – це надзвичайно важливо. Заради вас самих, – написав заступник мера.

44 1

Думки дніпрян з цього приводу розділились. Хтось згоден виконати розпорядження, а хтось критикує таке рішення, не розуміючи суті.

Захищаючи Маріуполь, загинув 22-річний мешканець Марганця (фото)

Майже всі депутати окупованого Енергодару склали повноваження

На Дніпропетровщині рятувальники відшмагали лозиною палія трави

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1