Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Нікопольцям розповіли, як діяти у разі хімічного зараження

Никопольчанам рассказали, как действовать в случае химического заражения

Нікопольцям розповіли, як діяти у разі хімічного зараження. Відповідну інформацію оприлюднено пресслужбою Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

За ініціативи Державної служби України з надзвичайних ситуацій доводимо до уваги жителів міста перелік дій у разі хімічного зараження, – йдеться в повідомленні.

У пам’ятці наголошується, що у разі реальної загрози місцеве населення обов’язково буде проінформоване всіма можливими засобами оповіщення. Прослухавши повідомлення про характер загрози та порядок дій, слід зберігати спокій.

Як діяти у разі хімічного зараження

 1. Негайно покинути зону ймовірного ураження, рухатися необхідно перпендикулярно напрямку вітру. Гази, які важчі повітря (хлор), зосереджуються в балках, низинах, підвалах. Для зменшення впливу необхідно піднятися на висотні об’єкти чи використовувати підйом рельєфу. А для захисту від газів, які легші за повітря (аміак), навпаки необхідно триматися якомога нижче.
 2. При перебування на вулиці заборонено торкатися будь-яких предметів. Необхідно максимально захистити відкриті ділянки шкіри, за можливістю використовувати найпростіші засоби захисту органів дихання (ватно-марлеві пов’язки чи будь-яка інша змочена водою тканина, що складена у декілька шарів).

Ознаки отруєння небезпечними хімічними речовинами

 • Нежить
 • Різь в очах
 • Сухий кашель
 • Печіння в горлі
 • Задуха
 • Почервоніння шкіри

Перша допомога

 • Вивести постраждалого із зони ураження
 • Промити очі, ротову порожнину, ніс, відкриті ділянки шкіри
 • Викликати швидку допомогу

277364259 1324494511363430 4645456504053885613 n

Чотирьом нікопольцям посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста»

Нікопольцям пояснили, як проїжджати блокпости

Стоп збір! 17-й батальйон зі сльозами на очах дякує нікопольцям за допомогу!

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1