Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Нововоронцовку на кордоні з Дніпропетровщиною хаотично обстрілюють

Нововоронцовку на кордоні з Дніпропетровщиною хаотично обстрілюють

Нововоронцовку, що на кордоні з Дніпропетровщиною хаотично обстрілюють, у тому числі забороненою зброєю. Про ситуацію у селищі і районі розповів місцевий депутат Дмитро Бурлай, передає Nikopolnews.

Я вже писав, що наше селище орки обстріляли касетними снарядами. Є фотодоказ. Не здетонований снаряд працівники МНС вже ліквідували. Протягом останніх двох діб зі сторони агресора йде хаотичний обстріл нашого селища. Є пошкодженні будинки. Після обстрілів знову виявлено не здетоновані снаряди. Багато садиб пошкоджено в мікрорайоні “Посьолок”, – розповів Дмитро Бурлай у вечірньому зверненні до мешканців 28 березня.

Також, за його словами, 27 березня орки обстріляли касетними снарядами мешканців Осокорівки. На щастя, обійшлося без жертв. Ситуація там напружена, немає електроенергії.

Крім того, був обстріл села Миролюбівка. Залишилося багато не здетонованих снарядів.

Прошу всіх утриматися від збору металу та самостійної виїмки снарядів. Це небезпечно. Чекайте МНС, – звернувся Дмитро Бурлай до мешканців району.

Він повідомив, що є проблеми із постачанням продуктів і товарів першої необхідності, адже гуманітарні коридори не працюють. Окупанти не дають дозвіл на виїзд і в’їзд з території, яку вони контролюють.

Всім нам терпіння. Нас не покинули. Думаю, все буде добре, – резюмував Дмитро Бурлай.

1 58

2 28

Мер Апостолового про ситуацію з ворожими військами на кордоні Дніпропетровщини

Дніпропетровщину обстріляли з боку Херсонщини: як минула ніч 28 березня в області

Ворожий обстріл біля Нікополя. Містян просять зберігати спокій і слухати сирену

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1