Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Медики Нікополя отримали благодійну допомогу з Німеччини

Медики Нікополя отримали благодійну допомогу з Німеччини

Медики Нікополя отримали благодійну допомогу з Німеччини, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Гуманітарну допомогу на безоплатній основі передав благодійний фонд «Хемниць допомагає Україні» з Німеччини. Завдяки чому Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав для хворих на бронхіальну астму препарати, які застосовуються як невідкладна допомога при гострому нападі, а також для системного лікування.

photo 2022 03 30 15 19 39

– У зв’язку з війною, яка зараз іде в Україні, на жаль стався перебій у постачанні цих життєво необхідних ліків, – говорить секретар Нікопольської міської ради Іван Базилюк. – Звичайно, їх дуже чекають хворі на бронхіальну астму. Ми і надалі будемо знаходити можливість привозити ці ліки до Нікополя.

Від благодійного фонду з Німеччини міська лікарня № 4 отримала швидкі тести на визначення ковід-інфекції, за що лікарі нашого міста дуже вдячні.

– Під час воєнних дій це єдина можливість встановити діагноз, тому що Лабораторний центр у місті Дніпро зараз не працює, – пояснює головна медична сестра міської лікарні № 4 Тетяна Кузьменко.

Наразі рівень захворюваності на COVID-19 в Нікополі знизився і якщо він не зміниться, то отриманих тестів вистачить на 3-4 місяці, запевняють медики.

Крім того, благодійники подбали й про переселенців, які прибули до нашого міста з тих областей країни, де ведуться обстріли та бомбардування. Для них передали засоби особистої гігієни та товари довготривалого харчування.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1