Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Дніпропетровськгаз звернувся до споживачів: як і коли передавати показання під час війни

cb9140f813eeb5ff 1541947056 1541947070

Дніпропетровськгаз звертається до споживачів і нагадує про необхідність передачі показань лічильника газу, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу компанії.

АТ «Дніпропетровськгаз» просить споживачів, які залишилися у регіоні і не поїхали через війну, передати показання лічильника газу. Передавати ці дані газовій компанії необхідно з 1 по 5 квітня.

Вчасно надана інформація – запорука точності розрахунків за об’єми спожитого газу, – зазначають постачальники.

Аби зекономити час своїх клієнтів та гарантувати безпеку у складний для країни час, АТ «Дніпропетровськгаз» пропонує 7 різних варіантів дистанційної передачі показань лічильників. Для цього вам необхідно скористатися мобільним телефоном або комп’ютером із доступом до інтернету.

Є такі способи передачі показань:

  • В особистому кабінеті на сайті 104.ua;
  • Скористатися оновленим додатком 104.ua. Він адаптований для двох платформ – Android та iOS. Завантажити його можна з AppStore і Google Play безкоштовно.
  • За допомогою чат-боту у Viber 7104 (http://bit.ly/7104uaViber);
  • Через чат-бот 7104ua Telegram (https://t.me/ua7104_bot);
  • За допомогою SMS на короткий номер 7104;
  • За телефоном у контакт-центр — (056) 78 70 104, (067) 00 90 104
  • В особистому кабінеті на сайті Дніпропетровськгазу – https://dp.dsoua.com/ua/

Споживачів, які тимчасово залишили своє житло і, відповідно, не користуються газом, просять за можливості продублювати попередньо передані показання у період з 1 до 5 квітня.

Також у пресслужбі нагадують, що компанія спільно з партнерами у цей складний воєнний час йде назустріч кожному споживачу блакитного палива на Дніпропетровщині. І при оплаті послуги з розподілу блакитного палива через сервіси 104.ua, а також через системи інтернет-платежів EasyPay.ua, iPay.ua комісія відсутня.

Це займає усього кілька хвилин вашого часу. Нагадуємо, що ви також можете скористатися коштами з «єПідтримка». Оплата послуг з розподілу газу сьогодні – ваш вклад у розвиток та підтримку економіки України. Дніпропетровськгаз забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури у воєнний час, сплачує податки, тримаючи економічний фронт країни, – інформують у компанії.

Воїн з Нікополя показав кинуте ворогом «барахло» і звернувся до росіян

Як працює НЗФ у Нікополі під час повномасштабної війни

Стало відомо, скільки нікопольців виїхали з міста від початку повномасштабної війни

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1