Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі 2 квітня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 2 квітня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Якою є ситуація у Нікополі 2 квітня станом на вечір, розповів міський голова Олександр Саюк у своєму традиційному зверненні, передає Nikopolnews.

За словами Олександра Саюка, субота 2 квітня закінчується у Нікополі спокійно, надзвичайних ситуацій у регіоні не було зафіксовано, вся інфраструктура міста працює в штатному режимі.

Дякуючи нашим військовим, біля Нікополя немає техніки та сил ворога. Тож бажаю, щоб ваш вечір був добрим, а ніч спокійною! – сказав міський голова.

Але слід пам’ятати, що у випадку спрацювання сирени системи оповіщення необхідно якомога швидше дістатись до укриття і знаходитись у ньому до отримання сповіщення про відбій тривоги.

Ситуація у Нікополі і області 1 квітня станом на вечір

Ситуація у Нікополі 31 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1