Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікопольському районі 2 квітня – звернення голови РВА

155129482 861533578031115 342502364523859278 n

Якою є ситуація у Нікопольському районі 2 квітня, розповів голова районної військової адміністрації Євген Євтушенко, передає Nikopolnews.

Євген Євтушенко запевнив, що у районі все спокійно. І ще раз наголосив: наразі з Херсонського напрямку загрози немає. Ворожа техніка та жива сила на території Нікопольщини відсутня.

Критична інфраструктура функціонує, автошляхи проїзні, окрім частини на Криворізько-Херсонському напрямку, – додав Євген Євтушенко.

У вихідні облиште телеграм-канали та інші джерела новин. Беручи до уваги логіку подій – суттєвих змін, які вплинуть на результат війни, поки що не буде. Дайте спокій своїй нервовій системі. Пам’ятаєте, я згадував про хобі? Саме час. Ми ж продовжимо працювати, – звернувся до мешканців голова РВА.

Він також нагадав про заборону фотографувати та знімати відео з бійцями і технікою ЗСУ, ТрО, добробатів. В тому числі, це стосується користування відеореєстраторами.

У аграріїв району тривають весняно-польові роботи, – повідомив Євген Євтушенко.

Ситуація у Нікопольському районі 2 квітня – звернення голови РВА

«Все що вийде на воду, буде розстріляне» — Євген Євтушенко про ситуацію у Нікопольському районі 14 березня

Важливе звернення міського голови Нікополя 1 квітня

Мешканців Нікополя і району закликали повертатися до роботи

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1