Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Звернення до нікопольців: «Якщо ваш колективний підвал не внесений до списку, прохання повідомити»

Звернення до нікопольців

Нікопольська міська рада 5 квітня оприлюднила звернення до нікопольців щодо укриттів, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу НМР.

Містянам нагадали, що на сьогодні у Нікополі облаштовано 217 укриттів. Їх перелік можна знайти за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ. У переліку окрім адрес укриттів також контактні номери відповідальних осіб.

Якщо у вашому районі проживання є колективні підвали, адреси яких не внесені до списку найпростіших укриттів міста – просимо надавати інформацію про них на гарячу лінію Нікопольської міської ради, – звертаються до нікопольців.

Телефони, за якими можна звертатися:

  • 0800 504 105
  • 056 669 60 61
  • 056 669 60 64
Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1