Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація на Дніпропетровщині 6 квітня станом на вечір

Ситуація на Дніпропетровщині 6 квітня станом на вечір

Якою є ситуація на Дніпропетровщині 6 квітня станом на вечір, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Микола Лукашук назвав спокійним день, що минає.

Територію Дніпропетровщини загарбники не обстрілювали. Спроб перетнути наші кордони також не зафіксовано. Окупанти розуміють, що в області потужний захист, який ворогу зламати не вдасться.

Сьогодні Збройні сили України взяли контроль над ще одним населеним пунктом на кордоні Дніпропетровської та Херсонської областей – селом Осокорівка. Це в 50 кілометрах від Зеленодольська. Тобто лінія фронту на Херсонському напрямку поступово відходить подалі від Дніпропетровщини.

В області співробітники СБУ затримали агента спецслужб російської федерації, який збирав інформацію про розташування об‘єктів критичної інфраструктури та військових частин. Силовики працюють 24/7.

І наостанок, гарна новина: дитячі реабілітаційні центри Дніпропетровщини повертаються до роботи. Один із закладів вже прийняв 40 маленьких пацієнтів.

Результати нічних обстрілів Дніпропетровщини і загальна ситуація в області на ранок 6 квітня

Ситуація у Нікополі 6 квітня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 6 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1