Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Мер Дніпра Філатов рекомендує жінкам, дітям та людям похилого віку по можливості евакуюватися

Мер Дніпра Філатов рекомендує жінкам, дітям та людям похилого віку по можливості евакуюватися

Мер Дніпра Філатов в ході брифінгу 7 квітня порекомендував жінкам, дітям і людям похилого віку, а також тим, хто не задіяний у критичній інфраструктурі, тимчасово виїхати з міста. Також він попросив мешканців сусідніх областей, які евакуюються до Дніпра, не зупинятися тут надовго, а транзитом їхати до західних регіонів країни, передає Nikopolnews, посилаючись на відео брифінгу.

Як зазначив міський голова Дніпра, очільники обласних військових адміністрацій Луганської та Донецької областей офіційно закликали жителів евакуюватися через стрімке загострення на Донбасі. Основний потік евакуюється через Дніпро. І тут дуже допомагає те, що запущений поїзд з Покровська Донецької області, який їде транзитом через Дніпро на захід України. Але дуже велика кількість людей приїжджає на автомобілях і автобусах. Борис Філатов наполегливо рекомендує таким громадянам перепочити, відновити сили і рухатися далі – на захід України, де у будь-якому випадку зараз безпечніше.

Що стосується жителів Дніпра, то зараз, за словами міського голови, бажаючих евакуюватися вже не так багато як раніше. Більше того – є навіть ті, хто повертається назад. Люди, які виїхали під час першої хвилі, повертаються цілими сім’ями.

Я би не рекомендував цього робити, так як ситуація на Донбасі загострюється, і за всіма ознаками квітень буде “гарячим”, – сказав Борис Філатов.

Крім того, міський голова попросив тих, у кого є можливість, тимчасово виїхати з Дніпра і побути у більш безпечному місці. В першу чергу це стосується жінок, дітей і літніх людей. Також це стосується тих, хто не задіяний в роботі критичної інфраструктури, промислових підприємств, не інтегрований напряму в економіку.

При цьому Борис Філатов відзначив, що всі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі. На водоканалі достатньо хлору і реагентів. В міських лікарнях є запас ліків на декілька місяців вперед.

Оновлено. По Дніпру завдано ракетного удару – Філатов

Кількість бажаючих залишити Дніпропетровщину значно зменшилася – люди повертаються

Евакуюватися з Нікополя чи ні – порада від голови військової адміністрації Євгена Євтушенка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1