Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

«Ніч пройшла більш-менш спокійно» – Валентин Резніченко про ситуацію на Дніпропетровщині

«Ніч пройшла більш-менш спокійно» - Валентин Резніченко про ситуацію на Дніпропетровщині

Ніч на 7 квітня в області пройшла більш-менш спокійно – так прокоментував ситуацію на Дніпропетровщині станом на ранок голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передає Nikopolnews.

Ніч пройшла більш менш. Якщо так можна назвати ніч з тривогами. Проте. Нікуди не «прилетіло» і нічого не постраждало. І в нашій області на цю годину все нормально, – сказав Валентин Резніченко.

І поділився гарною новиною:

З 24 лютого у нашій області з’явилося майже 4 000 нових родин. Найбільше одружувалися у Дніпрі. Зараз шлюбна процедура спрощена по максимуму. Стати сім’єю можна в один день. А для наречених – військових реєстрація взагалі онлайн. Сподіваюся, комусь ця інформація стане в нагоді, – сказав голова ОВА.

5 3

Життя триває: Валентин Резніченко про ситуацію на Дніпропетровщині 30 березня

Серйозні руйнування і поранені – Валентин Резніченко про обстріли на Дніпропетровщині 2 квітня

«Жоден окупант не заблукав» — Лукашук про ситуацію на Дніпропетровщині 3 квітня

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1