Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

На Дніпропетровщині священик агітував за рф: подробиці

6 5

Як повідомляв раніше Nikopolnews, на Дніпропетровщині священик УПЦ МП агітував за російську федерацію і підтримував військову агресію проти України. Стали відомі подробиці цієї справи. Їх оприлюднило видання Обозрєватель.

Священиком УПЦ МП із Дніпропетровської області, якого було затримано за співпрацю з Росією, виявився 59-річний ігумен Матвій (Решетняк Сергій Іванович). Клірик перебуває в СІЗО.

Про це пише “Судовий репортер” із посиланням на релігієзнавця Олександра Єфременка. За даними джерел останнього, ймовірний колаборант служив у храмі села Безбородькове Дніпропетровської області.

Решетняк (03.09.1962 року народження) – Клірик Кам’янської єпархії УПЦ Московського патріархату.

На Дніпропетровщині священик агітував за рф: подробиці

Співробітники Служби безпеки України затримали підозрюваного, а в нього вдома та в церкві провели обшуки.

Там знайшли символіку Російської Федерації та листівки з агітацією, в яких йшлося про “неминучість війни” й перемогу країни-агресора. Зокрема, один із матеріалів надрукований під заголовком: “Війна з Україною буде короткою й увінчається повною перемогою Росії”.

1 27

Стаття ґрунтується на тезах кремлівських пропагандистів, а також виправдовує напад на нашу країну нібито з погляду богослов’я.

У СБУ не відкидають, що такі листівки ігумен роздавав вірянам у храмі.

На Дніпропетровщині священик УПЦ МП співпрацював з країною-агресором рф

Фото наслідків обстрілу «Градами» на Дніпропетровщині оприлюднила прокуратура

Фото наслідків обстрілів на Дніпропетровщині оприлюднила прокуратура

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1