Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Збитий літак і розмінування: як пройшов день 11 квітня на Дніпропетровщині

Збитий літак і розмінування: як пройшов день 11 квітня на Дніпропетровщині

Про те, як пройшов день 11 квітня на Дніпропетровщині, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews. Зокрема голова облради повідомив про розмінування території і збитий ворожий літак.

В одному з сіл Синельниківського району на кордоні із Запорізькою областю рятувальники розміновують поля, на які ворог випустив касетні міни. Підрозділи ДСНС сьогодні працювали не одну годину, вже знешкодили 150 вибухонебезпечних предметів. Фахівці продовжать роботи завтра.

Дякую кожному рятувальнику за надважку працю і за те, що вони захищають українців, ризикуючи власним життям, – написав Микола Лукашук.

За його словами, наразі ситуація на всіх напрямках – Донецькому, Харківському, Херсонському, Запорізькому – абсолютно контрольована. За повідомленням Генштабу, окупанти не полишають спроб закріпитись на кордонах Херсонщини. А в підрозділах окупантів спостерігаються часті випадки дезертирства.

Також на підльоті до Дніпропетровської області сьогодні було збито ворожий літак, який летів зі сторони Донеччини.

Слава нашим військовим, які бережуть небо над Україною! – подякував голова облради.

В цілому на Дніпропетровщині сьогодні був мирний день. Ми під надійним захистом наших Збройних сил. Область продовжує приймати вантажі з гуманітарною допомогою, детальніше розповім трохи згодом, – пообіцяв Микола Лукашук.

Також область зустрічаємо переселенців: станом на цю хвилину на Дніпропетровщині перебуває понад 55 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Більше 20 тисяч жінок і 14 тисяч дітей, з яких понад 3 тисячі вже приступили до дистанційного навчання в закладах освіти Дніпропетровщини. Обласна рада разом з обласною військовою адміністрацією робить все для того, щоб люди були забезпечені дахом над головою, продуктами харчування, медикаментами.

«Жодної ракети не прилетіло»: Микола Лукашук про ніч 11 квітня у Дніпропетровській області

Як пройшов день 10 квітня у Дніпропетровській області, розповів Микола Лукашук

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1