Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі 17 квітня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

8 7

Якою є ситуація у Нікополі 17 квітня станом на вечір, розповів у своєму традиційному зверненні міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.

За словами Олександра Саюка, неділя 17 квітня закінчується у Нікополі спокійно. Надзвичайних ситуацій сьогодні у місті не траплялось. Вся інфраструктура працює в штатному режимі. В межах доріг біля Нікополя і району ворожих військ немає.

Сьогодні ми відзначаємо Вербну неділю. В цей святий день бажаю усім жителям міста, українцям, щоб мир наступив якомога швидше і наші громадяни не гинули від війни, як на фронті, так і в мирних містах. Бажаю військовим, які боронять нашу землю з перемогою повернутись додому, де їх чекають рідні й близькі. Мирного неба нам усім! Все буде Україна! – побажав міський голова.

Ситуація у Нікополі 17 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1