Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Нікополь отримав гуманітарну допомогу від німецького благодійного фонду

278839822 1337620246717523 1393697841877548952 n

Нікополь отримав ще одну партію гуманітарної допомоги. Її доправили з Рівненської області. Про це повідомляє Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

Гуманітарну допомогу місто отримало від благодійного фонду «Хемниць допомагає Україні» з Німеччини. Це продукти харчування.

Підприємство «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» надало вантажівку для транспортування цього гуманітарного вантажу з Рівненської області до Нікополя. Розвантажували його нікопольські волонтери.

Нікополь отримав гуманітарну допомогу з Рівненщини

Це додаткова допомога від нашого міста для переселенців, яких у Нікополі на сьогодні вже зареєстровано більше 2,5 тисяч. Це люди, які мешкали переважно в Донецькій, Харківській, Луганській та Херсонській областях і були вимушені залишити свої домівки через повномасштабну війну в Україні, – додають у Нікопольській міській раді.

Нікополь отримав гуманітарну допомогу з Німеччини

Нікополь отримав гуманітарну допомогу від підприємств

Нікополь отримав гуманітарну допомогу з Великобританії

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1