Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі формують військові частини та підрозділи: потрібні чоловіки

У Нікополі формують військові частини та підрозділи: потрібні чоловіки

У Нікополі формують військові частини та підрозділи. Чоловіків кличуть до військомату, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

УВАГА! На підставі Указу Президента України № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» Нікопольський районний ТЦК та СП на постійній основі ФОРМУЄ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ТА ПІДРОЗДІЛИ, тож зараз як ніколи потрібні чоловіки віком від 18 до 60 років для ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ВІД РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ, – йдеться у повідомленні на офіційному каналі «Нікополь. Оперативна інформація».

Чоловіків чекають на у Нікопольському РТЦК та СП, щоденно за адресою м. Нікополь, вул І. Сірка, 39.

З собою мати:

  • паспорт та військово-обліковий документ, а у разі відсутності останнього при собі мати фотокартку розміром 3×4.

Поперджаємо, що за ухилення від призову на військову службу по мобілізації передбачено кримінальна відповідальність за статті 336 Кримінального кодексу України (отримання повістки не є основною підставою для явки до територіального центру комплектування та соціальної підтримки оскільки в країні введено воєнний стан), – йдеться у повідомленні.

У Нікополі формуються військові частини – як ніколи потрібні чоловіки

Нікопольців кличуть до військомату і нагадують про кримінальну відповідальність за ухилення

“Ховатися не вийде”: чоловіків Нікополя знову кличуть до військомату

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1