Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Вибуховою хвилею вибито вікна потягу «Запоріжжя-Львів» 21 квітня

Взрывной волной выбиты окна поезда «Запорожье-Львов» 21 апреля

Вибуховою хвилею та уламками вибито вікна в чотирьох вагонах поїзда №119/120 Запоріжжя-Львів під час ворожого обстрілу 21 квітня. Про це повідомляє «Укрзалізниця», передає Nikopolnews.

Постраждалих немає, поїзд прямує далі, вікна ми терпляче поміняємо по Кривому Рогу, – йдеться у повідомленні.

Вибуховою хвилею вибито вікна потягу «Запоріжжя-Львів» 21 квітня

Принагідно в Укрзалізниці нагадують пасажирам, що не варто вести зйомку з вікон поїзда та при сигналі тривоги у регіоні, через які пролягає маршрут, зачиняти вікна і не знаходитися безпосередньо напроти віконного отвору.

Наші диспетчери уважно слідкують за обставинами та ведуть поїзди безпечними маршрутами, але сильні вибухові хвилі вдалині теж можуть завдати шкоди. Зберігаймо спокій та їдемо далі – йдеться у повідомленні Укрзалізниці.

5 16

Зазначимо, що декілька годин тому окупанти нанесли два ракетних удари по Запоріжжю. Про це повідомляє Запорізька ОВА. Попередньо обійшлося без постраждалих.

Увага! Відновлює рух через Нікополь потяг «Запоріжжя-Львів» і щоденно курсує евакопотяг

Зеленодольськ обстріляли увечері 20 квітня: у місті відсутні світло і вода

Вранці 16 квітня окупанти обстріляли Криворізький район з «Градів» — ДСНС (відео)

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1