Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі 22 квітня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 22 квітня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Якою є ситуація у Нікополі 22 квітня станом на вечір, розповів міський голова Олександр Саюк у своєму традиційному зверненні, передає Nikopolnews.

За словами Олександра Саюка, п’ятниця 22 квітня закінчується у Нікополі спокійно. За день надзвичайних ситуацій у регіоні не було зафіксовано. Місто та всі його служби працюють у штатному режимі.

Завдяки нашим військовим ситуація у регіоні стабільна. В межах доріг біля Нікополя та району російських військ немає.

Тож нехай ваш вечір та вихідні будуть добрими, – побажав Олександр Саюк.

Він також нагадав:

Не ігноруйте сигнали тривоги! Почувши сирену перейдіть в укриття. Вона працює так, як і раніше. Звучить сирена – є потенційна небезпека, немає сирени – можна вийти з укриття. Приймайте, будь ласка, усі необхідні заходи, щоб зберегти своє життя та здоров’я!

Ситуація у Нікополі 22 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 21 квітня станом на ранок – звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1