Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі 26 квітня почнуть латати «горбатий» міст

У Нікополі 26 квітня почнуть латати «горбатий» міст

У Нікополі 26 квітня почнуть латати «горбатий» міст, повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Зважаючи те, що в Україні триває війна, всі раніше заплановані капітальні та поточні ремонти на території Нікополя не проводяться, – йдеться у повідомленні.

Але враховуючи незадовільний стан дорожнього полотна на і так аварійному «горбатому» мосту, балансоутримувач споруди (КП «Міськавтодор-1) починаючи з 26 квітня розпочне виконання поточного ремонту дороги власними силами.

Просимо з порозумінням віднестись до ремонту та бути уважними на дорозі під час роботи комунальників. Ці роботи вкрай необхідно провести, аби шляхопровід й надалі був придатний для експлуатації, – звертається влада до громадян.

Де у Нікополі відремонтують дороги майже на 6 млн грн

Ситуація у Нікополі 25 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1