09.08.2022

Никополь

Свежие новости

«Хліб треба прибирати, бо якщо не буде хліба, взагалі буде погано»: як комбайнери в Криворізькому районі збирають врожай, – ФОТО, ВІДЕО

В Криворізькому районі, незважаючи на постійні обстріли рашистів, фермери збирають врожай. Люди, які працюють в полях, кажуть, що їм не страшно і вони вже звикли. Тим паче, вони розуміють, що поки наші Захисники дають гідну відсіч ворогу на полі бою, вони мають тримати свій продовольчий фронт. 

Про це повідомляє 0564.ua.
Комбайнер Григорій Олійник розповів журналістам, як проходять жнива цього року.
– Працюємо. Нічого не міняється, крім війни. Як працювали в минулому році, так працюємо і в цьому році. Прийшли жнива – почали косить, не дивлячись на обстановку в країні, треба працювати, треба косить. Хліб треба прибирати, бо якщо не буде хліба, взагалі буде погано. Кожен робить свою роботу. Слава ЗСУ, що наші діти і жінки сплять спокійно. Нам за те, що хліб збираємо. Все буде добре, все буде Україна!

Каже, що цього року працювати навіть легше, бо нема нічних змін.
– Ми працювали з 6 ранку до 12 ночі. А зараз з 8 і до 8, бо комендантська година і ще треба встигнути додому доїхати. 

Працювати зараз в полі комфортно – в кабіні є кондиціонер, майже повна звукоізоляція. 
– Все цивільно. Ніяких переживань нема – в кабіні все герметично, тихенько, ніяких обстрілів не чуть. Стріляють, так стріляють. Все буде добре! 
Крім того, що пан Григорій виконує свою роботу в полі, він ще й волонтерить. Також він прихистив вдома родину переселенців з Донеччини.

Неподалік на полі збирає ячмінь комбайнер Микола, який працює у фермерстві вже 11 років. Він розповів, як знайшов в полі кілька «пустих» снарядів, якими рашисти обстрілюють українські землі. 
– На крайньому полі я особисто знайшов дві ракети чи зі «Смерча», чи з чого. Одну переїхав і не побачив, а другу вже побачив.
На місце події викликали працівників ДСНС, які прибрали небезпечні знахідки. 

Пан Микола каже, що працювати в нинішній час не страшно, адже в кабіні нічого не чути і вони просто виконують свою роботу. 
– Ми звикли. Треба ж збирати врожай. 

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Источник: 0566.com.ua