Нікопольці масово залишають місто після початку активних обстрілів з протилежного берега Каховського водосховища. Вже «забиті» всі села Нікопольського району, які знаходяться на відносно безпечній території. Активно шукають містяни житло у Покрові і Дніпрі. А також залишають місто евакопотягом, прямуючи до Львова і далі. Інформацію про кількість останніх оприлюднив у своєму Телеграм-каналі начальник Нікополської районної військової
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/07/d15c7c2f55cb816a467cd9de8e886d61-1.jpg)