Міський голова Нікополя Олександр Саюк у своєму традиційному зверненні вранці 1 серпня розповів про ситуацію у місті. А також відповів на питання, яке зараз найбільше хвилює усіх: “Коли ворог припинить обстрілювати Нікополь?”, – передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/08/1.jpg)
Міський голова Нікополя Олександр Саюк у своєму традиційному зверненні вранці 1 серпня розповів про ситуацію у місті. А також відповів на питання, яке зараз найбільше хвилює усіх: “Коли ворог припинить обстрілювати Нікополь?”, – передає Nikopolnews.