Андрій Телюпа, який очолював Департамент закупівель, завершив роботу в Національному банку у зв’язку з призначенням його заступником міністра економіки України. Про це йдеться в повідомленні НБУ.
Департамент закупівель належить до "Фінансово-адміністративного та операційного блоку", керівництво яким за вертикаллю підпорядкування здійснює заступник голови Національного банку Ярослав Матузка.
Департаменту закупівель Національного банку до призначення нового керівника виконуватиме Леся Колесан, начальник управління публічних закупівель цього департаменту.
Андрій Телюпа пропрацював у Національному банку два з половиною роки. Із січня 2022 року він очолював Департамент закупівель.
Топменеджер НБУ призначили заступником міністра економіки
Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Захищаючи Україну загинув Михайло Любченко з Марганця
- Синельниківський район: вогнеборці ліквідували займання на території приватного домоволодіння
- Хотів втекти з України у супроводі дружини та колишньої: на кордоні викрили спробу фіктивного шлюбу
- У Дніпрі патрульні запобігли спробі самогубства на мосту
- Ледь не вʼїхав у натовп та перекинувся: подробиці ДТП біля ТРЦ «Караван»
- Можливе самоспалення: у Дніпрі на території ДІІТу виявили обгоріле тіло чоловіка
- У Кривому Розі мавпа вкусила дитину: подробиці
- «Навіть у темні часи є місце для світла»: Загід Краснов привітав українців із Великоднем








