Головними прямими експортерами країн-виробників винопродукції до Російської Федерації у 2023 році були Італія та Грузія. Відповідну інформацію оприлюднила Американська асоціація винних економістів (AAWE).
За даними AAWE обсяг експорту винної продукції з Італії до Росії торік становив 171,5 млн дол., тоді як Грузії – 168,3 млн дол. Ці дві країни є найбільшими постачальниками вина до РФ.
Асоціація звертає увагу на те, що велика кількість винопродукції до Російської Федерації експортується через країни Балтії. За її даними у 2023 році обсяг транзитних перевезень вина через Литву становив 211,4 млн дол., а Латвію – 153,8 млн дол.
За даними Державної служби статистики у тому ж таки 2023 році Україна імпортувала з Італії винопродукції на 72,4 млн дол., експортувавши на 43,3 тис. дол., з Грузії – 15,8 млн дол. проти 4,2 тис. дол.
Через країни Балтії до РФ експортували вина на 365 млн доларів
Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Координаційна рада громадського здоров’я при ДніпроОВА: на засіданні говорили про протидію курінню та контроль антибіотиків
- Державне майно, родинні зв’язки та Верховний Суд: справа «Дніпродіпрошахту», яка може стати прецедентом
- Як родина ексміністра отримала державне майно: історія «Дніпродіпрошахту», яка дійшла до Верховного Суду
- Гетманцев назвав втрати бюджету від нелегального ринку тютюну
- 15 000 грн за МВт·год: в Україні планують підвищити ціни на електрику для бізнесу
- Криза навколо Ормузу підвищила напруження й біля Малаккської протоки
- Бензин та дизель подешевшали на 12-15 копійок: як змінилися ціни на АЗС 17 квітня
- Їдуть через інтенсивні обстріли дронами: з прифронтового Нікополя екіпаж поліції «Білий янгол» евакуював декілька родин







